Контактирајте не

Име на компанија:

Шенжен Винко Материјали за звучна изолација Co., Ltd.

Адреса:

Индустриска зона, центар БаоЈунда, пат Ксисијанг, град Сиксианг, округ Баоан, Шенжен, Кина

телефон:

86- 13534163106

Е-пошта:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја