Sipërfaqe akustike, panel muri 3d, pllaka akustike, panel thithës akustik

Përshkrim i shkurtër:

Sipërfaqet akustike, paneli mur 3d, pllaka akustike, paneli thithës akustik është bërë nga 100% poliester, me përpunim të shpimit të gjilpërës. Procesi i prodhimit është plotësisht fizik dhe eko-miqësor, pa ujë të ndotur, emetime, mbeturina ,. pa ngjitës, Natyra poroze e panelit akustik e bën atë tingull thithës dhe izolues termik.
Panelet tona akustike PET Jo toksike, jo alergjike, jo irrituese dhe nuk përmbajnë lidhës formaldehid dhe kanë izolim të lartë të zërit (NRC: 0.85).


Detajet e produktit

FAQ

Etiketat e produktit

Panel akustik me fibra poliestër
Paneli akustik me fibra poliestër është bërë nga 100% fibra, pasi të jetë shtypur në formë pambuku. Dhe ne përdorim presion të ndryshëm nxehtësie për të arritur densitet të ndryshëm dhe për të siguruar ajrosjen e tij, gjë që e bën atë të bëhet produkt i shkëlqyer për thithjen dhe izolimin e zërit.

Emri i produktit Panel akustik me fibra poliestër
Materiale 100% fibër poliestër me cilësi të lartë
Madhësia 1220*2440*9/12mm (trashësi tjetër mund të personalizohet)
Dendësia 160- 229kg/M3
Ngjyrë Tabela e ngjyrave
Efekt thithës i zërit 0.85
Rezistente ndaj zjarrit Klasa B1
Mjedisore Klasa E1
Formë këndi Chamfer, drejt
Aplikacion Studio, kopshti, kinema, studio, etj.

Imazhe të panelit akustik me fibra poliestër:

Details figure Details figure1 Details figure2 Details figure3

Avantazhet e panelit akustik të fibrave poliestër:

1) Instalim i thjeshtë
2) Eko, Pa erë, Siguri dhe e lehtë për tu pastruar
3) Efekt i mirë dekorativ, dhe më shumë se 40 lloje ngjyrash

Aplikimi i panelit akustik të fibrave poliestër:

Përdoret gjerësisht në shtëpitë e operës, sallat e filmit dhe televizionit, studiot e regjistrimit, dhomat e transmetimit, stacionet televizive, sallat me shumë funksione, dhomat e konferencave, sallat e koncerteve, auditorët, qytetet e kohës së lirë dhe argëtimit, hotelet, KTV, etj.

Transporti dhe paketimi:

Mallrat do të paketohen në polibante
Transporti: Nga deti ose nga ajri

Rreth nesh:
1. Profesioni-Ne kemi staf profesional shitjesh. Çdo pyetje do të përgjigjet brenda 24 orëve.
2. Çmimi-Sepse ne jemi fabrikë, kështu që ne mund të ofrojmë produkte me cilësi më të lartë dhe çmim më të ulët.
3 Shërbimi-Lehtë dhe i përshtatshëm për t'u transportuar, ne premtojmë datën e dorëzimit në kohë dhe shërbim të mirë pas shitjes.
4. Ekipi-Ne kemi departamentin tonë inxhinierik, sipas kërkesës tuaj për produktin tuaj të përshtatur për produktin tuaj.

Pas shitjeve:
1. Ne jemi shumë të kënaqur që klienti na jep disa sugjerime për çmimin dhe produktet.
2. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na tregoni atë së pari me email ose telefon. Ne mund të merremi me ta për ju në kohë.

Vizita në fabrikë:
1. Nëse klienti ka ndonjë planifikim në Kinë, ju lutemi na tregoni. Ne do të donim t'ju ndihmojmë të rezervoni hotelin dhe t'ju marrim nga porti ajror, ose stacioni hekurudhor.
2. Për më shumë probleme, ju lutem mos ngurroni të pyesni, dhe ne do të përpiqemi të bëjmë çmos për t'ju furnizuar!

Shtesë:
Presim kërkesën tuaj me mirësi


 • I mëparshëm:
 • Tjetra:

 • Pyetje: Sa kohë do t'ju duhet për të bërë mostra?
  A. Zakonisht do të na duhen 1 ~ 7 ditë për të bërë mostrat.

  Pyetje: Cila është koha juaj e dorëzimit?
  A. Koha e dorëzimit është brenda 15-25 ditëve pasi marrim depozitën. Sinqerisht, kjo varet nga sasia e porosisë dhe sezoni që vendosni porosinë.

  Pyetje: A do ta ngarkoni mostrën?
  Mostrat standarde janë falas, por mostrat e personalizuara do të ngarkohen me kosto të arsyeshme dhe ngarkesa ngarkohet. Pasi të konfirmohet porosia, ne do të paguajmë tarifën e shprehur. Ju lutemi të jeni të sigurt për këtë.

  Pyetje: Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?
  A: Pagesa <= 1000USD, 100% paraprakisht. Pagesa> = 1000USD, 30% T/T paraprakisht, bilanci para dërgesës.

  Pyetje: A mund të pranoni OEM?
  A: Po, si prodhues, ne mund të hapim myk për të prodhuar çdo produkt të panelit akustik sipas mostrës ose vizatimit tuaj.

  Nëse keni më shumë pyetje, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni, faleminderit!

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Produkte të ngjashme