Na kontaktoni

Emri i Kompanise:

Shenzhen Vinco Soundproofing Materials Co., Ltd.

Adresë:

Zona Industriale, Qendra BaoYunda, Rruga Xixiang, Qyteti Xixiang, Distrikti Baoan, Shenzhen, Kinë

telefoni:

86- 13534163106

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni