За нас

Нашата фабрика:

Шенжен Винко Шумоизолациони материјали Co., Ltd.е специјализиран за материјали за изолација од звук многу години и обезбедува истражување и развој, производство, продажба и постпродажна услуга на производите.

Производите на Vinco покриваат Активност на прегради, звучно изолациони панели, пени за изолација на звук, звучна изолација на ѕидови, звучна изолација на подот, звучна изолација на таванот, звучна изолација на цевки, акустични панели, звучна изолација, панели што апсорбираат звук, изолациски материјали, пени што апсорбираат звук и сл.

Vinco се фокусира на локалните силни страни додека го гледа светот, како дуо на силните иновации, сигурен квалитет и високите перформанси, производите на Vinco беа многу популарни кај клиентите.

Нашата деловна цел е да станеме професионална компанија ангажирана во истражување и развој и производство и да се залагаме за најмногу.

Имаме цел сет автоматски компјутерски контролирани машини и професионални технички работници за да го обезбедиме нашиот производ со висок квалитет.Нашата годишна продажба може да достигне до 500.000 квадратни метри материјали за звучна изолација, акустични производи, подвижна преграда, композитни материјали.Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика за да изградиме долгорочни односи за деловна соработка.Ние ќе ви понудиме најдобра услуга, одличен квалитет и конкурентна цена.

英文网站的关于我们_01 英文网站的关于我们_02 英文网站的关于我们_03 英文网站的关于我们_04 英文网站的关于我们_05 英文网站的关于我们_06 英文网站的关于我们_07

Нашиот производ:

Винил со масовно полнење, акустична плоча, акустична пена, акустична таваница, гумен под за вежбање, подвижен ѕид, подвижен преграден ѕид, бас стапица, акустична ѕидна плоча, звучна бариера mlv.

Апликација за производ:

Како високотехнолошка компанија, нашите производи се надарени со огноотпорни, водоотпорни, антикорозивни, отпорни на молци, растегнати, жлебови и лесни за градба, ниска цена, најзначајно е дека се еколошки и висока стапка на звучна изолација.

Производите широко се користат за домување, фабрика, машинска соба, сала за состаноци, мултифункционална соба, КТВ, цевки, канцеларија, автомобил и многу други локации.

Нашиот сертификат:

CE SGS

Пазар на производство:

Северна Америка 30,00%, Јужна Америка 12,00%, Јужна Европа 10,00%, Источна Европа 10,00%, Среден Исток6,00%, Западна Европа 6,00%, Африка6,00%, Југоисточна Азија5,00%, Источна Азија5. 00%, Океанија3,00%, Централна Америка 3,00%, Северна Европа2,00%, Домашен пазар 1,00%, Јужна Азија 1,00%.