Профил на компанијата

大门图

Шенжен Винко Шумоизолациони материјали Co., Ltd.е специјализиран за материјали за изолација од звук многу години и обезбедува истражување и развој, производство, продажба и постпродажна услуга на производите.

Производите на Vinco покриваат Активност на прегради, звучно изолациони панели, пени за изолација на звук, звучна изолација на ѕидови, звучна изолација на подот, звучна изолација на таванот, звучна изолација на цевки, акустични панели, звучна изолација, панели што апсорбираат звук, изолациски материјали, пени што апсорбираат звук и сл.

Vinco се фокусира на локалните силни страни додека го гледа светот, како дуо на силните иновации, сигурен квалитет и високите перформанси, производите на Vinco беа многу популарни кај клиентите.

Нашата деловна цел е да станеме професионална компанија ангажирана во истражување и развој и производство и да се залагаме за најмногу.

Имаме цел сет автоматски компјутерски контролирани машини и професионални технички работници за да го обезбедиме нашиот производ со висок квалитет.Нашата годишна продажба може да достигне до 500.000 квадратни метри материјали за звучна изолација, акустични производи, подвижна преграда, композитни материјали.Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика за да изградиме долгорочни односи за деловна соработка.Ние ќе ви понудиме најдобра услуга, одличен квалитет и конкурентна цена.

1

机器图

隔音毡库存

聚酯纤维吸音板