Profili i kompanisë

大门图

Shenzhen Vinco Materiale izoluese të zërit Co., Ltd.është e specializuar në materialet izoluese të zërit për shumë vite dhe ofron R&D, prodhim, shitje dhe shërbim pas shitjes së produkteve.

Produktet Vinco mbulojnë ndarjen e aktivitetit, panelet izoluese të tingullit, shkumat izoluese të zërit, izolimin e mureve, izolimin e zërit të dyshemesë, izolimin e zërit të tavanit, izolimin e tubave, panelet akustike, izolimin akustik, panelet thithëse të zërit, materialet izoluese, shkumat thithëse të zërit etj.

Vinco ka përqendruar në pikat e forta lokale, ndërsa vështron botën, si rezultat i inovacionit të fortë, cilësisë së besueshme dhe performancës me kosto të lartë, produktet Vinco kanë qenë shumë të njohura me klientët.

Objektivi ynë i biznesit është që të bëhemi një kompani profesionale e angazhuar në Kërkim dhe Zhvillim dhe prodhim dhe përpjekje për më shumë.

Ne kemi një grup të tërë makinerish të kontrolluara automatikisht nga kompjuteri dhe punëtorë teknikë profesionistë për të siguruar produktin tonë me cilësi të lartë.Shitja jonë vjetore mund të arrijë deri në 500,000 metra katrorë materiale izoluese të zërit, produkte akustike, ndarje të lëvizshme, materiale të përbëra.Mirë se vini të vizitoni fabrikën tonë për të ndërtuar një marrëdhënie afatgjatë bashkëpunimi biznesi.Ne do t'ju ofrojmë shërbimin më të mirë, cilësi të shkëlqyer dhe çmim konkurrues.

1

机器图

隔音毡库存

聚酯纤维吸音板