Rreth Nesh

Fabrika jonë:

Shenzhen Vinco Materiale izoluese të zërit Co., Ltd.është e specializuar në materialet izoluese të zërit për shumë vite dhe ofron R&D, prodhim, shitje dhe shërbim pas shitjes së produkteve.

Produktet Vinco mbulojnë ndarjen e aktivitetit, panelet izoluese të tingullit, shkumat izoluese të zërit, izolimin e mureve, izolimin e zërit të dyshemesë, izolimin e zërit të tavanit, izolimin e tubave, panelet akustike, izolimin akustik, panelet thithëse të zërit, materialet izoluese, shkumat thithëse të zërit etj.

Vinco ka përqendruar në pikat e forta lokale, ndërsa vështron botën, si rezultat i inovacionit të fortë, cilësisë së besueshme dhe performancës me kosto të lartë, produktet Vinco kanë qenë shumë të njohura me klientët.

Objektivi ynë i biznesit është që të bëhemi një kompani profesionale e angazhuar në Kërkim dhe Zhvillim dhe prodhim dhe përpjekje për më shumë.

Ne kemi një grup të tërë makinerish të kontrolluara automatikisht nga kompjuteri dhe punëtorë teknikë profesionistë për të siguruar produktin tonë me cilësi të lartë.Shitja jonë vjetore mund të arrijë deri në 500,000 metra katrorë materiale izoluese të zërit, produkte akustike, ndarje të lëvizshme, materiale të përbëra.Mirë se vini të vizitoni fabrikën tonë për të ndërtuar një marrëdhënie afatgjatë bashkëpunimi biznesi.Ne do t'ju ofrojmë shërbimin më të mirë, cilësi të shkëlqyer dhe çmim konkurrues.

英文网站的关于我们_01 英文网站的关于我们_02 英文网站的关于我们_03 英文网站的关于我们_04 英文网站的关于我们_05 英文网站的关于我们_06 英文网站的关于我们_07

Produkti ynë:

Vinil i ngarkuar në masë, panel akustik, shkumë akustike, tavan akustik, dysheme gome për palestrën, mur i lëvizshëm, mur ndarës i lëvizshëm, kurth bas, panel muri akustik, barrierë zanore mlv.

Aplikimi i produktit:

Si një kompani e teknologjisë së lartë, produktet tona janë të pajisura me rezistente ndaj zjarrit, të papërshkueshëm nga uji, kundër korrozionit, rezistent ndaj molës, të shtrirë, të gërvishtur dhe të lehtë për t'u ndërtuar, me kosto të ulët, më e rëndësishmja është se ato janë miqësore me mjedisin dhe izolimi i lartë i zërit.

Produktet janë përdorur gjerësisht për banim, fabrikë, dhomë makinerie, sallë takimesh, sallë multifunksionale, KTV, tuba, zyra, makina dhe shumë vende të tjera.

Certifikata jonë:

CE SGS

Tregu i prodhimit:

Amerika Veriore30.00%, Amerika e Jugut12.00%, Evropa Jugore10.00%, Evropa Lindore10.00%, Lindja e Mesme6.00%, Evropa Perendimore6.00%, Afrika6.00%, Azia Juglindore5.00%, Azia Lindore5. 00%, Oqeani 3.00%, Amerika Qendrore 3.00%, Evropa Veriore2.00%, Tregu i Brendshëm 1.00%, Azia Jugore 1.00%.